کد خبر: ۴۰۵۹۹۳
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۲۳
بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال با اشاره به ضعف عمق دفاعی تیم ملی، گفت: قلعه‌نویی باید فکر اساسی برای عمق دفاعی تیم داشته باشد تا برابر تیم‌های بزرگ‌تر به خاطر این ضعف دچار مشکل نشویم.
به گزارش ملیت به نقل از ایسنا، علی اصغر مدیر روستا در ارزیابی از عملکرد تیم ملی فوتبال برابر هنگ کنگ در مرحله دوم مقدماتی جام جهانی اظهار کرد: درست است ما ۳ امتیاز بازی را کسب کردیم و این بازی برای تیم ایران نوعی بازی تدارکاتی بود اما باید قبول کنیم که در عمق دفاع ضعف داریم و بارها به این موضوع اشاره شده است.

او افزود: ما برابر تیم‌های ضعیف مثل هنگ کنگ وقتی با این شرایط بازی می‌کنیم و دو گل هم می‌خوریم، قطعا برابر تیم‌های قوی‌تر دچار مشکل می‌شویم و شرایط خوبی نخواهیم داشت، قلعه‌نویی باید فکر اساسی برای خط دفاع داشته باشد تا در بازی‌های آینده از این نقطه دچار مشکل نشویم.

مدیر روستا خاطرنشان کرد: برای این که بتوانیم در جام جهانی حضور قدرتمندی داشته باشیم باید با تیم‌های قوی‌تری رقابت داشته باشیم تا با شناسایی نقاط ضعف و قوت تیم و برطرف کردن آن‌ها در شرایط بهتری در این رویداد مهم حضور پیدا کنیم. درست است ۳ امتیاز لازم را کسب کردیم اما مهم کسب نتیجه نیست و باید بتوانیم برابر تیم‌های بزرگ‌تر عملکرد موفقی داشته باشیم و برابر آن‌ها قد علم کنیم.

وی در پایان گفت: قلعه‌نویی باید فکر اساسی برای خط دفاعی تیم داشته باشد تا در آینده تیم‌ملی به خاطر این ضعف متضرر نشود. برد برابر تیم‌های ضعیف مهم نیست؛ باید بتوانیم برابر تیم‌های قدرتمند به موفقیت برسیم که این هم زمانی میسر خواهد شد که از عمق دفاعی خوبی برخوردار باشیم.
نام:
ایمیل:
* نظر: