کد خبر: ۴۰۵۷۸۷
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۳:۰۰
فرمانده کل انتظامی کشور گفت: خودروهایی که در محل‌های ممنوع پارک می‌شوند با ارسال پیامک به مالک در خصوص جابجایی خودرویشان اطلاع رسانی می‌شود.
به گزارش ملیت به نقل از مهر، سردار احمدرضا رادان فرمانده کل انتظامی کشور در قرارگاه انتظامی، امنیتی و ترافیکی روح الله که در محل دائمی این قرارگاه در جوار حرم امام خمینی (ره) برگزار شد، اظهار داشت: در ابتدا ایام گذشته و پیش رو را به همه شما خدمتگزاران تسلیت و آرزوی توفیق روز افزون خدمت به مردم در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را دارم.

سردار رادان در ادامه سخنان خود هدف از تشکیل قرارگاه انتظامی، امنیتی و ترافیکی روح الله را تأمین امنیت مراسم بزرگداشت سی و پنجمین سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی (رحمت الله علیه) عنوان کرد و بیان داشت: با تشکیل این قرارگاه، تمام امکانات و ظرفیت‌های انتظامی را به کار گرفته‌ایم و تدابیر و تمهیدات لازم برای برگزاری باشکوه و امن این مراسم در حوزه انتظامی اندیشیده و در نظر گرفته شده است.

وی در ادامه با بیان مأموریت دیگر این قرارگاه که در حوزه ترافیکی است، عنوان کرد: به منظور تسهیل در تردد و آمدوشد زائران و شرکت کنندگان در این مراسم، مأموریت نظم بخشی ترافیکی در محورها مواصلاتی منتهی به حرم مطهر امام راحل از چند روز پیش در حال اجرا می‌باشد.

فرمانده کل انتظامی کشور افزود: تلاش شده با فراهم سازی تمهیدات لازم، حوادث جاده‌ای و ترافیکی به حداقل برسد.

وی با بیان اینکه به هیچ عنوان نباید مأموریت‌های متعدد ما منجر به غفلت در انجام وظیفه شود، گفت: قطعاً با تعامل و همکاری میان نیروهای مختلف سپاه و بسیج این مأموریت نیز با سربلندی برای انتظامی و دیگر نیروهای مسلح خواهد شد.

سردار رادان ادامه داد: خداوند را بابت پیش رو قرار دادن توفیق خدمت در مأموریت‌های خوبی همچون اربعین و تأمین امنیت زائران شاکریم و امیدواریم خدمتگزاران خوبی برای مردم باشیم و عاقبت ما نیز شهادت باشد و اینکه در انجام مأموریت‌ها کارکنان ما از یکدیگر سبقت می‌گیرند یک توفیق است.

فرمانده کل انتظامی کشور ادامه داد: در چشم به هم زدنی سی و پنج سال از رحلت بنیانگذار انقلاب گذشت و در آینده امیدواریم اگر از ما نیز صحبتی به میان آمد همه از خیر و خوبی ما بگویند.

وی در پایان گفت: خودروهایی که در محل‌های ممنوع پارک می‌شوند با ارسال پیامک به مالک در خصوص جابجایی شأن اطلاع رسانی می‌شود.
نام:
ایمیل:
* نظر: