کد خبر: ۴۰۴۸۹۵
تاریخ انتشار: ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۴:۲۱
فرمانده کل ارتش:
فرمانده کل ارتش گفت: دنیا به دو بازه زمانی قبل و بعد از عملیات «وعده صادق» تقسیم شده است. همان‌طور که طوفان‌الاقصی و مقاومت مردم غزه دنیا را به مسیر جدیدی هدایت کرد، عملیات «وعده صادق» هم دوباره در دنیا یک حرکت جدید راهبردی ایجاد کرد.
به گزارش سفیر اقتصاد به نقل از ایسنا، امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی امروز (۲۰ اردیبهشت ماه) در حاشیه اعطای نشان فداکاری اهدایی فرمانده کل قوا به خانوده شهدا در جمع خبرنگاران درباره فعالیت‌های ارتش در کشور، اظهار کرد: در قانون اساسی بر مردمی بودن ارتش تاکید شده است. ارتش یک سرمایه ملی است که به مردم ایران تعلق دارد و هر جایی که کشور نیاز داشته باشد، ارتش وارد عمل خواهد شد.

وی ادامه داد: اگر در آسمان‌ها تهدیدی وجود داشته باشد، ارتش به وظایفش عمل خواهد کرد. اگر در دریاها نیاز باشد، پرچم پرافتخار جمهوری اسلامی ایران را به اهتزاز درخواهد آورد. اگر درگیری به‌وجود بیاید به ماموریت خود عمل خواهند کرد. نیروهای پدافند هوایی دائماً مانند یک چتر گسترده از آسمان کشور دفاع خواهند کرد.

فرمانده کل ارتش درباره نقش لشکر ۷۷ ثامن‌الائمه خراسان از قدیم تا امروز، بیان کرد: لشکر ۷۷ ثامن‌الائمه و قرارگاه شمال شرق در این منطقه از مرزهای شرقی حفاظت می‌کنند و هر کاری در چارچوب مردمی بودن لازم باشد، در این منطقه انجام داده‌اند و می‌دهند.

موسوی اظهار کرد: در دوران دفاع مقدس و پس از آن تا امروز و همچنین در دفاع از حرم حضرت زینب (س) این لشکر و قرارگاه روسفید و سربلند بوده و توانسته است ماموریت‌های خود را انجام دهد. از لشکری که مجاور امام رضا (ع) قرار دارد و مستظهر نگاه مهربانانه امام رئوف است، جز این هم از آن انتظار نمی‌رود و روز به روز باید موفق‌تر باشد.

فرمانده کل ارتش افزود: همان‌طور که مقام معظم رهبری پیش‌بینی کردند، رژیم صهیونیستی ۲۵ سال آینده را نخواهد دید، با طوفان‌الاقصی و عملیات «وعده صادق» این موضوع تسریع پیدا می‌کند و به احتمال زیاد عمر رژیم نامشروع و کودک‌کش زودتر پایان خواهد یافت تا تمام جهان از شر این غده سرطانی نجات پیدا کند.
نام:
ایمیل:
* نظر: