کد خبر: ۴۰۴۸۵۸
تاریخ انتشار: ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۵:۱۲
وزیر ارشاد گفت: برای تحقق عدالت فرهنگی، برنامه‌ریزی کردیم هر ایرانی از هر نقطه‌ای در کشور با ورود به سامانه مجازی نمایشگاه، با تخفیف کتاب بخرد و به صورت رایگان درب منزلش تحویل بگیرد.
به گزارش ملیت به نقل از تسنیم، محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه نشست هفتگی هیئت دولت طی سخنانی با اشاره به آغاز به کار رسمی نمایشگاه کتاب، گفت:  نمایشگاه کتاب امسال برای اولین‌بار در 150 هزار متر برگزار می‌شود و بیش از 25 کشور و هزاران ناشر در آن حضور دارند.

وی افزود: برای تحقق عدالت فرهنگی، برنامه‌ریزی کردیم هر ایرانی از هر نقطه‌ای در کشور با ورود به سامانه مجازی نمایشگاه، با تخفیف کتاب بخرد و به صورت رایگان درب منزلش تحویل بگیرد.

وزیر ارشاد درخصوص برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته برای اعزم زائران بیت‌الله الحرام به سرزمین وحی بیان کرد: از 27 اردیبشهت اعزام به حج واجب را خواهیم داشت و بیش از 87 زائر ایرانی در این آیین حضور می‌یابند. ما با تمهید مقدمات از جمله ارز و مباحث مربوط به حمل و نقل می‌کوشیم حجی با رویکردهایی که رهبر معظم انقلاب فرمودند با توجه به فجایعی که در غزه و رفح در جریان است برگزار شود و امت اسلامی حج را به میعادگاهی برای محل برائت از رژیم صهیونیستی و آمریکایی تبدیل کنند.
نام:
ایمیل:
* نظر: