کد خبر: ۴۰۳۴۸۰
تاریخ انتشار: ۱۳ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۸:۴۹
مدیرکل پیش بینی سازمان هواشناسی گفت: از امروز تا جمعه ۱۷ فروردین ماه در بسیاری از مناطق کشور شاهد بارش باران و وزش باد شدید خواهیم بود.
به گزارش ملیت به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، صادق ضیائیان مدیرکل پیش‌بینی سازمان هواشناسی کشور گفت: امروز در خراسان شمالی ،نیمه شمالی خراسان رضوی ،گلستان، نیمه شمالی فارس ،چهارمحال و بختیاری, کهگیلویه و بویر احمد، برخی نقاط کرمان، ارتفاعات مرکزی البرز شاهد بارش باران و رعد و برق شدید خواهیم بود. 

به گفته وی روز  سه شنبه در نواحی مرکزی کرمان، برخی نقاط فارس،شمال خراسان رضوی و ارتفاعات مرکزی زاگرس چهارشنبه در برخی نقاط استان‌های همدان، مرکزی، لرستان چهار محال و بختیاری کهگیلویه و بویر احمد نیمه غربی اصفهان شمال و شرق، فارس، ارتفاعات مرکزی البرز در برخی ساعات بارندگی شدید و وزش باد را شاهد خواهیم بود. 

او می گوید: روز پنجشنبه در گلستان ،خراسان شمالی، خراسان جنوبی، شمال سیستان و بلوچستان، کرمان ، جنوب یزد و ارتفاعات مرکزی البرز و همچنین جمعه در شمال شرق کشور در برخی از ساعات بارندگی رعد و برق وزش باد شدید موقت، گاهی گردوخاک و در نقاط مستعد تگرگ پیش بینی می‌شود.

وی افزود:همچنین در دو روز آینده در شمال شرق و شرق کشور وزش باد شدید گاهی گردوخاک خواهیم داشت.
نام:
ایمیل:
* نظر:
جدیدترین اخبار
پربیننده ترین