کد خبر: ۳۹۷۲۹۴
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۶
سرلشکر سلامی:
فرمانده کل سپاه با بیان اینکه صهیونیستها هر روز در معرض تهاجم و فرسایش فلسطینی‌ها هستند، گفت: آنها خودشان را در دسترس مجاهدان مسلمان قرار دادند تا هر روز حداقل ۱۵ دستگاه تانک و چندین نفربر منهدم شود و تعدادی از آنها به هلاکت برسند.
به گزارش ملیت به نقل از تسنیم، سردار سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در نخستین همایش تخصصی حرفه‌ای سراسری حسابرسی مطهر که صبح امروز (دوشنبه) در مرکز همایش‌های نورالرضا(ع) برگزار شد، با اشاره به اینکه مردم مظلوم و بی گناه غزه تحت بمباران های شدید صهیونیست ها هستند، افزود: صهیونیستها می‌خواهند پیروزی را با غلبه بر کودکان و نوزدان و بمباران مردم مظلوم غزه ترسیم کنند و هر روز در معرض تهاجم و فرسایش فلسطینی‌ها هستند، آنها در درون غزه منتشر شدند و خودشان را در دسترس مجاهدان مسلمان قرار دادند تا هر روز حداقل  15 دستگاه تانک و چندین نفربر منهدم شود و تعدادی از آنها به هلاکت برسد.

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه صهیونیستها در اخلاق شکست خوردند، در سیاست منزوی شدند و در تاکتیک احمقانه عمل کردند، یادآور شد: صهیونیستها در حال تکرار اشتباهات خود هستند و فروپاشی و زوال آنها در اشتباهات است. آنها به مقاومت مردم مظلوم و با ایمان فلسطین و اشتباهات خود باختند، فلسطین با عزت شده و غزه به اندازه یک جهان وسعت پیدا کرده و  آمریکایی‌ها در جهان کوچک شدند و  حتی در سرزمینهای خودشان جایی برای نفس کشیدن ندارند و باید در کاخ‌هایشان محبوس بمانند.

سرلشکر سلامی با تاکید بر اینکه جهان در حال تغییر و اسلام در حال گسترش است، خاطرنشان کرد: فلسطینی‌ها در نبرد پیروز خواهند شد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین