کد خبر: ۳۹۴۲۱۳
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۲
کریم باقری درباره شایعه مهاجرت به آمریکا برای ادامه زندگی گفت: من هم در ایران زندگی می‌کنم و به هیچ وجه قصد ترک ایران و زندگی در آمریکا را ندارم.
کریم باقری مصاحبه جدیدی با روزنامه ایران ورزشی انجام داده است و در خصوص بازی پرسپولیس - النصر و همچنین شایعه مهاجرتش به آمریکا صحبت کرده است. در ادامه مصاحبه کریم باقری را می‌خوانید.

آقا کریم واقعا نظرتان را به عنوان مربی که سال‌ها برای پرسپولیس زحمت کشیده در رابطه با بازی پرسپولیس مقابل النصر بدانیم؟

 به نظرم بازی، بازی خوبی نبود و فکر می‌کنم به خاطر شرایط و حواشی که به دلیل ورود رونالدو و بقیه موارد از جمله زمین بد و کیفیت سکو‌ها و نبود تماشاگر وجود داشت موجب شد تا بازی به لحاظ فنی شرایط خوبی نداشته باشد و متأسفانه پرسپولیس هم تحت تأثیر این موارد باخت بدی را متحمل شود، اما نباید ناامید شد.

اما به هر حال حتما که باخت در ابتدای راه بسیار ناامیدکننده است، قبول دارید؟

ما باید این را در نظر بگیریم که بازی با النصر اولین و آخرین بازی پرسپولیس نبوده و نخواهد بود و بالاخره برای هر تیمی پیش می‌آید که در یک بازی بازنده باشد. از این دست شکست‌ها را پرسپولیس قبلا هم تجربه کرده است، اما در این بین نکته مهم این است که روی نقاط ضعفشان کار کنند و اشکالاتشان را برطرف کنند البته مسائلی هم در باخت پرسپولیس واقعا تأثیرگذار بود.

منظورتان چه مسائلی بود؟

من فکر می‌کنم تعطیلی لیگ به ضرر پرسپولیس شد، چون در همین عربستان شاهدیم که تیم هایش هر سه روز یک بار بازی می‌کنند و خیلی آماده به مصاف بازی مقابل نماینده اول کشور ما یعنی پرسپولیس آمدند، اما ما لیگمان را بی جهت تعطیل کردیم که این مسأله گریبانگیر ما شد و به نظرم خیلی به ما لطمه زد.

در رابطه با اتفاقات بازی و سایر موارد فکر می‌کنید چقدر در شکست پرسپولیس تأثیرگذار بودند؟

اخراج زود هنگام خیلی به ضرر پرسپولیس شد مضاف بر اینکه ترابی هم خیلی زود مصدوم شد و مجبور به ترک زمین شد که خیلی به پرسپولیس لطمه زد. هر چند تیم النصر هم خیلی موقعیت جدی نداشت و شاید ضربه سر رونالدو و یک موقعیت دیگر بود. آن‌ها هم فرصت چندان زیادی نداشتند، اما من به پرسپولیس امیدوارم و معتقدم می‌تواند در بازی بعدی جبران کند.

درست است که به دلیل اتفاقاتی که برایتان رخ داده قصد دارید ایران را برای همیشه به قصد زندگی در آمریکا ترک کنید؟

این‌ها مسائل حاشیه‌ای هستند و فقط شایعه هستند. من هم در ایران زندگی می‌کنم و به هیچ وجه قصد ترک ایران و زندگی در کشور آمریکا را ندارم.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین