کد خبر: ۳۹۳۴۱۸
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۱
مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌های کشور گفت: از فردا ساعت ۱۲ تا ساعت ۶ صبح محدودیت‌های ترافیکی در محور‌های شمالی و محور‌های منتهی به مشهد اعمال می‌شود.
به گزارش ملیت به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، ایمان محرابی نیا مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌های کشور گفت: تردد موتور‌سیکلت‌ها (به استثناء موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی) از ساعت ۱۲ چهارشنبه ۲۲ تا ساعت ۶ صبح دوشنبه ۲۷ شهریور از محور‌های کرج-چالوس، هراز، فیروزکوه، تهران - سمنان – مشهد و محور‌های قوچان – مشهد، سبزوار – مشهد و تربت حیدریه - مشهد و بالعکس ممنوع است.

به گفته مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌های کشور در محور کندوان، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۰ تا ۲۴ روز‌های سه شنبه تا جمعه (۲۱ تا ۲۴ شهریور) از مرزن‌آباد به سمت کرج و تهران ممنوع بوده و در صورت اعلام مأموران پلیس، تردد از ساعت ۱۲ تا ۲۴ همان روز از کرج میدان امیرکبیر و آزادراه تهران–شمال به سمت مرزن‌آباد یک‌طرفه خواهد بود.

او می‌گوید: از سویی از ساعت ۱۰ تا ۲۴ روز‌های شنبه تا یکشنبه (۲۵ تا ۲۷ شهریور) تردد انواع وسایل نقلیه از کرج و ابتدای آزادراه تهران–شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مأموران پلیس، تردد از ساعت ۱۲ تا ۲۴ همان روز از مرزن‌آباد به سمت کرج و تهران یک‌طرفه خواهد بود.

او گفت:  در محور هراز، در صورت افزایش حجم ترافیک و صلاحدید مأموران  پلیس راه محدودیت، یک‌طرفه مقطعی روز‌های پنجشنبه تا شنبه (۲۳ تا ۲۶ شهریور) در مسیر‌های رفت و برگشت از محدوده پلور تا پلیس‌راه لاریجان و بالعکس انجام خواهد شد.

محرابی نیا بیان کرد:  در محور کندوان، تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت (به استثناء خودرو‌های حامل موادسوختی و فاسدشدنی) از محور کرج–چالوس و بالعکس ممنوع اعلام شده است.

او افزود: همچنین تردد خودرو‌های تریلر از محور هراز کماکان ممنوع بوده و تردد کامیون‌ها و کامیونت‌ها (به استثناء خودرو‌های حامل موادسوختی و فاسدشدنی) از ساعت ۱۲ تا ۲۴ چهارشنبه و پنجشنبه (۲۲ و ۲۳ شهریور) و از ساعت ۶ تا ۲۴ جمعه تا یکشنبه (۲۴ تا ۲۶ شهریور) از محور هراز ممنوع خواهد بود. تردد انواع تریلر (به استثناء خودرو‌های حامل موادسوختی و فاسدشدنی) از ساعت ۱۲ تا ۳۴ پنجشنبه تا شنبه (۲۳ تا ۲۵ شهریور) از محور تهران– فیروزکوه– قائم‌شهر و بالعکس ممنوع است.

محرابی نیا تاکید  کرد: در محور آستارا–اردبیل و بالعکس تردد خودرو‌های کامیون و تریلر (به استثناء خودرو‌های حامل موادسوختی و فاسدشدنی) از ساعت ۱۲ تا ۲۴ چهارشنبه ۲۲ شهریور و از ساعت ۸ تا ۲۴ پنجشنبه تا شنبه (۲۳ تا ۲۵ شهریور) در این محور ممنوع خواهد بود. همچنین تردد خودرو‌های کامیون و تریلر (به استثناء خودرو‌های حامل موادسوختی و فاسدشدنی) از ساعت ۱۴ تا ۲۲ چهارشنبه ۲۲ شهریور و همچنین از ساعت ۸ تا ۲۲ پنجشنبه تا شنبه (۲۳ تا ۲۵ شهریور) در محور فاروج–شیروان، شیروان–بجنورد، بجنورد–جنگل گلستان و بالعکس ممنوع اعلام شده است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
جدیدترین اخبار