کد خبر: ۳۹۳۲۹۹
تاریخ انتشار: ۱۹ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۳
شاخص کل بورس با ریزش ۵ هزار و ۹۷۵ واحدی در ارتفاع ۲ میلیون و ۱۲۳ هزار و ۶۳۳ واحدی قرار گرفت.
به گزارش ملیت به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، امروز یکشنبه (۱۹ شهریور) در ابتدای بازار شاخص کل بورس با افت هزار و ۷۹۸ واحدی در ارتفاع ۲ میلیون و ۱۲۷ هزار و ۸۱۰ واحدی قرار گرفت. در انتهای بازار هم شاخص کل بورس با ریزش ۵ هزار و ۹۷۵ واحدی در ارتفاع ۲ میلیون و ۱۲۳ هزار و ۶۳۳واحدی قرار گرفت.

ارزش معاملات بورس تهران امروز به حدود رقم ۲ هزار و ۳۹۹ میلیارد تومان رسید. فولاد، تاصیکو و شپنا سه نمادی بودند که بیشترین تاثیر را در شاخص داشتند و تکاردان، سصفها و خگستر سه نماد پر تراکنش بودند.

شاخص کل هم وزن با افت ۲ هزار و ۱۰۷ واحدی روی پله ۷۱۴  هزار و ۷۰۷ واحدی قرار گرفت. همچنین حجم معاملات امروز سهام در بورس تهران به تعداد ۴ هزار و ۲۳۰ میلیارد سهم به ارزش ۲ هزار و ۳۹۹ هزارمیلیارد تومان رسید.

برترین گروه صنعتی بورس

امروز خودرو بیشترین ارزش معامله را با مبلغ ۳۱۹ میلیارد تومان به خود اختصاص داد. همچنین شیمیایی و فرآورده‌های نفتی رتبه‌های بعدی ارزش معاملات قرار داشتند.

بیشترین ارزش و حجم معاملات سهام در بورس و فرابورس

اهرم، میدکو۲ و افران  بیشترین ارزش معامله و نماد‌های وپاسار۲ ، شستا و میدکو۲ بیشترین حجم معامله را در بورس تهران تجربه کردند.

سپدما، کارا۴ و کارا بیشترین ارزش معامله و نماد‌های دی،  سپیدما و پاداش ۴ بیشترین حجم معامله را در فرابورس تهران تجربه کردند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین