کد خبر: ۳۸۷۳۳۴
تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۷
رئیس سازمان خصوصی سازی کشور گفت: واگذاری ۲ باشگاه پرطرفدار پرسپولیس و استقلال قطعی است و جزئیات آن هفته آینده اعلام می شود.
به گزارش ملیت به نقل از مهر، حسین قربانزاده صبح پنجشنبه در جریان بازدید از یک پروژه نیمه تمام ورزشی زنجان برای مولدسازی در جمع خبرنگاران، گفت: ۲ باشگاه استقلال و پرسپولیس به شیوه درستی واگذار خواهند شد که جزئیات آن هفته آینده اعلام می‌شود.

وی در ادامه با بیان اینکه برای مولدسازی به سراغ دارایی‌های غیر مولد می‌رویم چون مردم حق دارند از مزایای مولدسازی ها بهره مند شوند، افزود: طبق برنامه‌ریزی‌ها امسال سال تحول پروژه‌های رها شده به سطح قابل قبولی از پیشرفت فیزیکی است.

رئیس سازمان خصوصی سازی کشور گفت: مولدسازی گام‌هایی دارد و باید با یک تدبیر دقیق انجام شود تا همه از مزایای آن بهره مند شوند.

قربان زاده افزود: یک هزار و ۲۵۰ دارایی مازاد در سطح کشور تصویب شده است که در مسیر مولدسازی سازی قرار دارد

وی با بیان اینکه فکر درستی از بهره‌وری دارایی‌ها در استان همانند پروژه ورزشگاه ۱۵ هزار نفری انجام نگرفته که سالیان سال رها شده است، ادامه داد: با دارایی‌های ثابت و غیر مولد داخل شهر زنجان می‌شد خیلی زودتر این ورزشگاه را تکمیل کرد.

معاون وزیر اقتصاد گفت: ورزشگاهی که در چند دوره ساخت مجدد و تجهیز شود نشان می‌دهد تدبیر درستی در خصوص تأمین منابع آن انجام نگرفته است.

قربان زاده افزود: اگر نگاه مسئولان، تخصیص منابع از سازمان برنامه و بودجه باشد چنین چیزی امکان پذیر نیست.
نام:
ایمیل:
* نظر:
جدیدترین اخبار