کد خبر: ۳۸۷۲۹۹
تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۸:۳۰
طی دو روز آینده در استان‌های واقع در شمال غرب غرب مناطق مرکزی کشور و استان‌های واقع در دامنه‌های مرکزی رگبار و رعدوبرق وزش باد شدید موقت، گردوخاک و در نقاط مستعد بارش تگرگ پیش بینی می‌شود.
به گزارش ملیت به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، بر اساس تحلیل آخرین نقشه‌های پیش یابی هواشناسی طی دو روز آینده در استان‌های واقع در شمال غرب غرب مناطق مرکزی کشور استان‌های واقع در دامنه‌های مرکزی زاگرس و دامنه‌های مرکزی البرز، سواحل غربی و مرکزی خزر بخش‌هایی از استان‌های یزد، کرمان و شمال فارس رگبار و رعدوبرق وزش باد شدید موقت، گردوخاک و در نقاط مستعد بارش تگرگ پیش بینی می شود.

شنبه در سیستان و، بلوچستان، کرمان، سواحل شرقی دریای خزر وارتفاعات البرز مرکزی این وضعیت ادامه خواهد داشت یکشنبه در ارتفاعات شمال غرب و ارتفاعات جنوب شرق بارش پراکنده دور از انتظار نیست دوشنبه در شمال غرب رگبار پراکنده و در ارتفاعات جنوب شرق بارش خفیف و احتمال وقوع رعد و برق پیش بینی می شود.

طی دو روز آینده در استان‌های غربی و شرق کشور باد و گردوخاک پیش بینی می. شود تا روز جمعه شرق دریای عمان و روز شنبه دریای عمان، تنگه هرمز و شرق خلیج فارس مواج است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین