کد خبر: ۳۸۷۲۸۲
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۵:۰۰
در انتهای معاملات بازار سرمایه:
شاخص کل بورس با رشد ۱۵ هزار و ۱۷۱ واحدی در تراز ۲ میلیون و ۳۴۵ هزار و ۹۶۹ واحدی ایستاد.
به گزارش ملیت به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، چهارشنبه (۳ خرداد) شاخص کل بورس با رشد ۱۷ هزار و ۷۷۴ واحدی در ارتفاع ۲ میلیون و ۳۴۸ هزار و ۵۷۴ واحدی قرار گرفت. در انتهای بازار  شاخص کل بورس با رشد ۱۵ هزار و ۱۷۱ واحدی در تراز ۲ میلیون و ۳۴۵ هزار و ۹۶۹ واحدی ایستاد.

ارزش معاملات بورس تهران امروز به حدود رقم ۷ هزار و ۵۳۷ میلیارد تومان رسید. «وبملت»، «کگل» و «فارس» سه نمادی بودند که بیشترین تاثیر را در شاخص داشتند و «شبندر»، «شپنا» و «شتران» سه نماد پر تراکنش بودند.

شاخص کل هم وزن با رشد هزار و ۷۶۷ واحدی روی پله ۷۹۲ هزار و ۹۰۷ واحدی قرار گرفت. همچنین حجم معاملات امروز سهام در بورس تهران به تعداد ۱۱ هزار و ۱۰ میلیارد سهم به ارزش ۷ هزار و ۵۳۷ هزارمیلیارد تومان رسید. شاخص فرابورس هم با اُفت ۴ واحدی روی پله ۲۹ هزار و ۴۹۲ واحدی ایستاد
برترین گروه صنعتی بورس
امروز خودرو بیشترین ارزش معامله را با مبلغ هزار و ۱۲۱ میلیارد تومان به خود اختصاص داد. همچنین «فرآورده نفتی» و «شیمیایی» در رتبه‌های بعدی ارزش معاملات قرار داشتند.
بیشترین افزایش و کاهش قیمت در بورس
سهام شرکت‌های دانا، شخارک، شسینا بیشترین افزایش قیمت و سهام شرکت‌های دکوثر، ثشاهد و فنوال بیشترین کاهش قیمت را در بورس تهران تجربه کردند.
افزایش و کاهش قیمت در فرابورس
سهام شرکت‌های غشهداب، زفکا و زشریف بیشترین افزایش قیمت و سهام ثعمرا، غفارس و شگویا بیشترین کاهش قیمت را در فرابورس ایران تجربه کردند.
برترین عرضه و تقاضا در بورس
بیشترین تقاضای خرید سهام را شرکت‌های سپر، افران و فیروزا بیشترین عرضه فروش را نماد‌های همای، یاقوت و سپر در بورس ایران داشتند.
برترین عرضه و تقاضا در فرابورس
بیشترین تقاضای خرید سهام را شرکت‌های زفجر، آوند و ثبات بیشترین عرضه فروش را نماد‌های اعتماد، اعتماد و آوند در فرابورس ایران داشتند.
بیشترین ارزش و حجم معاملات سهام در بورس و فرابورس
نماد‌های پالایش، وبملت و دارایکم بیشترین ارزش معامله و نماد‌ها شستا، وبملت و خودرو بیشترین حجم معامله را در بورس تهران تجربه کردند.

اراد ۱۲۷۴، اراد ۸۶۴، اراد ۹۰۴ بیشترین ارزش معامله و نماد‌های دی، سپیدما ۲ و کرمان بیشترین حجم معامله را در فرابورس تهران تجربه کردند.
نام:
ایمیل:
* نظر: