کد خبر: ۳۸۷۰۳۰
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۰۸:۳۱
رئیس اتحادیه بارفروشان گفت: با توجه به گرمای هوا و فراوانی عرضه میوه های نوبرانه از ۱۰ خرداد پیش بینی می شود که قیمت در بازار افت محسوسی داشته باشد.
به گزارش ملیت به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، آقای مصطفی دارایی نژاد گفت: با توجه به شرایط جوی و فراوانی عرضه پیش بینی می شود که قیمت میوه های نوبرانه از ۱۰ خرداد مجدد کاهش یابد.

او قیمت کنونی هرکیلو زردآلو  را ۴۰ تا ۸۰ هزارتومان اعلام کرد و گفت: اکنون هرکیلو گوجه سبز با نرخ ۲۰ تا ۷۰ هزارتومان، هلو پیش رس ۹۰ تا ۱۲۰ هزارتومان و گیلاس تلخک ۱۰۰ تا ۱۴۰ هزارتومان در میدان مرکزی عرضه می شود.

دارایی نژاد قیمت کنونی هرکیلو خربزه را ۲۵ تا ۳۰ هزارتومان، ملون ۷ تا ۱۵ هزارتومان، طالبی ۷ تا ۲۵ هزارتومان، جانا ۱۴ تا ۲۵ هزارتومان و هندوانه ۷ تا ۱۰ هزارتومان اعلام کرد.

رئیس اتحادیه بارفروشان از کاهش ۱۵ درصدی قیمت موز خبرداد و گفت: نرخ کنونی هرکیلو موز فیلیپین ۶۸ هزارتومان، موز اکوادور ۷۰ هزارتومان و موز هندی ۵۸ تا ۶۰ هزارتومان است.

بررسی های میدانی نشان می دهد که قیمت کنونی هرکیلو گیلاس ۱۸۰ تا ۳۰۰ هزارتومان، هلو ۱۰۰ تا ۱۷۰ هزارتومان، گوجه سبز ۴۰ تا ۹۰ هزارتومان، زردآلو ۱۰۰ تا ۱۹۰ هزارتومان، هندوانه ۱۰ تا ۱۵ هزارتومان، ملون ۱۰ تا ۲۰ هزارتومان، خربزه ۲۰ تا ۴۵ هزارتومان، طالبی ۱۵ تا ۳۰ هزارتومان، موز ۶۰ تا ۱۰۰ هزارتومان، خیار ۱۰ تا ۱۸ هزارتومان و هلو ۱۰۰ تا ۱۵۰ هزارتومان است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
جدیدترین اخبار