کد خبر: ۳۵۸۱۱
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۲ - ۲۰:۰۱
اختصاصی ملیت/
عشایر و سادات عرب خوزستان و بزرگان آنها استقبال شایانی از دکتر ولایتی بعمل آوردند. در این نشست حضار به زبان عربی بومی صحبت می کردند که دکتر ولاتیتی به آنها اجازه ادامه بحث با زبان عربی را داد. یکی از بزرگان طایفه سادات با زبان شیوا طی صحبت با دکتر ولایتی از آمادگی خود و طایفه اش برای حمایت گسترده از ایشان اعلام کرد
حضور دکتر ولایتی در اهواز با استقبال گسترده خانواده های شهدا جانبازان و ایثارگران شروع شد و با تقدیم چفیه و با شعار صل علی محمد حامی رهبر آمد ادامه پیدا کرد
در ادامه نخستین دیدار ولایتی با آیت الله حیدری عضو خبرگان رهبری که امام جمعه موقت اهواز نیز هست در بیت ایشان انجام شد و استقبال مردم به قدری زیاد بود که دفتر ایشان کفایت جمعیت حاضر را نمی داد.
صبحانه در بیت ایشان صرف شد . این در حالی بود که علما و روحانیون زیادی جهت دیدار با وی آمده بودند.
پس از این دیدار ، ملاقات با دادستان سابق اهواز انجام شد . در این دیدار جمعی از ورزشکاران هم حضور داشتند که به نظر می رسید به صورت خودجوش در آن محل حاضر شده بودند.
در بازدید از دانشگاه امیر المومنین که یک دانشگاه مذهبی بود با وجود غیر انتفاعی بودن مسئولین آن به دکتر ولایتی گفتند که هیچ شهریه ای از دانشجویان دریافت نمی شه بلکه تعهد خدمت و تبلیغ در ازای آن از دانشجویان خواسته می شود.
حضور در درس خارج از فقه آیت الله موسوی جزایری در حالی صورت گرفت که تعداد شاگردان کلاس ایشان به قدری زیاد بود که جا برای ورود هئیت همراه دکتر ولایتی نبود.
دانشجویان بسیار مشتاق بودند که نظرات دکتر ولایتی را در حوزه های مختلف سیاسی اجتماعی بدانند که با وجود ارائه توضیحات جامع این کاندیدا باز هم تمایل به پرسش از وی وجود داشت تا جایی که دکتر ولایتی به آیت الله موسوی جزایری گفت طبق فرموده شما وقت ما تمام است که آیت الله اذن ادامه یافتن بحث و گفتگو را داد.
عشایر و سادات عرب خوزستان و بزرگان آنها استقبال شایانی از دکتر ولایتی بعمل آوردند. در این نشست حضار به زبان عربی بومی صحبت می کردند که دکتر ولاتیتی به آنها اجازه ادامه بحث با زبان عربی را داد. یکی از بزرگان طایفه سادات با زبان شیوا طی صحبت با دکتر ولایتی از آمادگی خود و طایفه اش برای حمایت گسترده از ایشان اعلام کرد. دکتر ولایتی تحت تاثیر بیان رسای وی قرار گرفت و در پایان جلسه و هنگام گرفتن عکس یادگاری او را به اسم کوچک صدا کرد.
در مسجد ارشاد اهواز هواداران دکتر ولایتی به حدی زیاد بودند که فضای مسجد کفاف جمعیت حاضر را نمی داد. با وجود اصرار حاضرین برای صحبت کردن در باره مسائل انتخاباتی دکتر ولایتی به بیان یک سری مسائل کلی اکتفا کرد و گفت: جزئیات این موارد بعد از تائید صلاحیت های شورای نگهبان اعلام خواهد شد. وی گفت: اهل تخریب کردن کسی نیستم حتی اگر من را تخریب کنند.
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱
انتشار یافته: ۱
saba
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۱ - ۱۳۹۲/۰۲/۲۷
1
2
دکتر ولایتی مشاور امین مقام معظم رهبری است و قطعا در صورتی که اصولگرایان متفرق نشوند و از خواسته های خود کوتاه بیاییند دکتر رییس جمور اینده است ان شاالله
نام:
ایمیل:
* نظر:
جدیدترین اخبار
پربیننده ترین